Vedic Art na Podlasiu – kurs I i II stopnia

Malowanie intuicyjne: 11-15 sierpnia, Osnówka nad Bugiem

Od dziecka czułam, że chcę „leczyć”, że to właśnie jest moja życiowa droga. Wędrując utartymi schematami najpierw chciałam być lekarką, potem terapeutką, aż w końcu zrozumiałam, że uzdrowienie leży gdzieś głębiej i że tylko MY sami możemy dać sobie dar powrotu do pełni naszej mocy i potencjału. Ktoś inny może być dla nas tylko przewodnikiem, drogowskazem. Dlatego wędruję po świecie doświadczając, napotykając i szukając różnych ścieżek rozwoju, które z radością ofiarowuję dalej by wspierać innych w procesie holistycznego uzdrowienia, przywrócenia równowagi w życiu.

W Vedic Art zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Choć pojechałam na kurs głównie „odczarować” sztuki plastyczne, to już w połowie pierwszego stopnia wiedziałam, że chcę przekazywać tę genialną metodę innym, bo jestem przekonana, że te 17 prostych zasad naprawdę może zmienić na lepsze Wasze życie, a więc i świat. 😉

🖌Vedic Art to twórcza metoda poszerzająca świadomość, pobudzająca kreatywność i miłość do życia. Powstała w sposób naukowy, w oparciu o empiryczne doświadczenia na przestrzeni 14 lat. Jej twórcą był Curt Kallmann, szwedzki malarz, absolwent Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Sztokholmie, działający na zlecenie guru Beatlesów, Maharishi Mahesh Yogi.

Dzięki Vedic Art poczujesz jak znikają wszelkie blokady i kontrola. Poczujesz, że jesteś wolną istotą, której nic nie ogranicza. Poczujesz lekkość podejmowania właściwych decyzji i spontaniczności myślenia. Rozwiniesz w pełni swój potencjał umysłowy i zaczniesz budować bardziej harmonijne relacje z ludźmi i ze światem.
Ogólnopolska strona metody: https://vedicart.pl


Ponadto pojawi się medytacja i techniki relaksacyjne, opracowane tak, by można było je samodzielnie wykorzystać w każdej dogodnej chwili, w codziennym życiu.

🌼⏩Wszystkie zajęcia będą odbywać się w kameralnej grupie do 6 osób, co zwiększa komfort pracy własnej i możliwości spokojnego wglądu w umysł i ciało. W tak niewielkiej grupie łatwiej też wypocząć, a bliskość innych osób staje się niezwykle budującym doświadczeniem.

📝⏩Orientacyjny plan zajęć: Zaczynamy w piątek 11.08 kolacją o 19:00, a kończymy we wtorek 15.08 obiadem. Codziennie pracujemy w godzinach 10:00-19:00 z przerwą na obiad.

🦆⏩Miejsce: Na warsztaty zapraszam Was do mojego domu, w którym stworzyłam specjalną przestrzeń do pracy i rozwoju. Z dala od cywilizacji, za to w pobliżu lasu, pól i rzeki Bug. Do dyspozycji będziecie mieli trzy 2-osobowe pokoje, które urządziłam w duchu Vedic i z myślą o osobach, które przyjadą do mnie po wytchnienie i doświadczanie siebie. Nie ma tu TV, ani żadnych “atrakcji”, a o zasięg w telefonie trzeba się postarać. 😉

Adres: Osnówka 33, 17-322 Perlejewo

https://goo.gl/maps/HJzk8cABFGpSjUT86


🌻⏩ Kilka słów o mnie:

Marta Kuczewska – certyfikowana nauczycielka Vedic Art, medytacji i gimnastyki słowiańskiej w tradycji białoruskiej, z wykształcenia psycholożka i ekolożka, zafascynowana związkami człowieka z naturą, rozwojem duchowym i psychologią holistyczną. Jej praca to synteza filozofii wschodu, przekazów duchowych i mitologii całego świata oraz współczesnej psychologii i nauki.

💰⏩Koszt:
1850 złotych wpłata do 30 czerwca
2000 złotych wpłata po 30 czerwca

Oferta obejmuje udział w zajęciach warsztatowych, medytacji, relaksacjach, pełne wege wyżywienie i zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł na konto Marta Kuczewska 29 1140 2004 0000 3802 8117 7326 tytuł: Vedic

💡Dla uczestników moich poprzednich warsztatów 10% zniżki!

✏Rezerwujcie pisząc na adres marta@twojamoc.com lub dzwoniąc pod numer 512336292.
Zapraszam serdecznie! 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *