JOMO po podlasku

Warsztat relaksacyjny: 18-20 sierpnia 2023 Osnówka nad Bugiem

Czy masz wrażenie, że za niczym nie nadążasz? Co chwila dowiadujesz się, że coś przegapił@ś? Żyjesz z ciągłą obawą, że coś naprawdę ciekawego i satysfakcjonującego dzieje się bez Twojej wiedzy, podczas gdy inni mogą w tym uczestniczyć? Trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona? Wszędzie gdzie Cię nie ma, jest lepiej? Diagnoza: FOMO! (z ang. fear of missing out – strach przed tym co nas omija).

Też tak kiedyś żyłam: w ciągłym pośpiechu i biegu za niewiadomo czym, aż rzuciłam wszystko i wyjechałam na Podlasie. 🙂 Zamieniłam swój strach w radość – właśnie dlatego zamiast Fear, proponuję Ci Joy of Missing Out! Radość z wyłączenia się, zwolnienia tempa, pomijania nieustannie napływających komunikatów, setek wiadomości, rezygnacji z ciągłego śledzenia znajomych na mediach społecznościowych. Tylko cisza i relaks!

W ramach naszego spotkania będziemy głównie odpoczywać i koić nasz umysł i ciało poprzez medytacje w siedzeniu i chodzeniu, relaksacje, praktyki oddechowe, łagodny ruch nastawiony na obszar miednicy i kręgosłupa, które najbardziej cierpią z powodu naszego siedzącego trybu życia. Będziemy pić zioła, jeść dużo świeżych owoców i warzyw od lokalnych rolników, które nie tylko nakarmią, ale i odżywią nasze ciało i wspomogą je w oczyszczaniu się z toksyn. Pójdziemy na uważny spacer do lasu, który nas ukoi i wzmocni nasze drogi oddechowe.

Wszystkie zajęcia będą odbywać się w kameralnej grupie do 6 osób, co zwiększa komfort pracy własnej i możliwości spokojnego wglądu w umysł i ciało. W tak niewielkiej grupie łatwiej też wypocząć, a bliskość innych osób staje się niezwykle budującym doświadczeniem.

📝⏩Orientacyjny plan zajęć:

Piątek 18.08
19:00 Kolacja
20:00 Powitanie i relaksacja

Sobota 19.08
8:00 Medytacja
8:30 Poranny oddech i ruch
9:30 Śniadanie
11:00 Shinrin Yoku – japońska kąpiel leśna
14:30 Obiad
19:00 Kolacja
20:00 Wieczorny oddech i ruch

Niedziela 20.08
8:00 Medytacja
9:30 Poranny oddech i ruch
9:30 Śniadanie
11:00 Relaksacja
13:30 Obiad

🦆⏩Miejsce: Na warsztaty zapraszam Was do mojego domu, w którym stworzyłam specjalną przestrzeń do pracy i rozwoju. Z dala od cywilizacji, za to w pobliżu lasu, pól i rzeki Bug. Do dyspozycji będziecie mieli trzy 2-osobowe pokoje, które urządziłam w duchu Vedic i z myślą o osobach, które przyjadą do mnie po wytchnienie i doświadczanie siebie. Nie ma tu TV, ani żadnych “atrakcji”, a o zasięg w telefonie trzeba się postarać. 😉 To też świetny punkt wypadowy, dla tych którzy chcieliby zobaczyć trochę Podlasia: Ciechanowiec, Drohiczyn, Świętą górę Grabarkę, Ziołowy Zakątek w Korycinach.

Adres: Osnówka 33, 17-322 Perlejewo

https://goo.gl/maps/HJzk8cABFGpSjUT86

🌻⏩ Kilka słów o mnie:

Marta Kuczewska – certyfikowana nauczycielka Vedic Art, medytacji i gimnastyki słowiańskiej w tradycji białoruskiej, z wykształcenia psycholożka i ekolożka, zafascynowana związkami człowieka z naturą, rozwojem duchowym i psychologią holistyczną. Moja praca to synteza filozofii wschodu, przekazów duchowych i mitologii całego świata oraz współczesnej psychologii i nauki.

💰⏩ Inwestycja w relaks: 900 złotych. Dla uczestników moich poprzednich warsztatów 10% zniżki!

Oferta obejmuje udział w zajęciach warsztatowych, medytacji, relaksacjach, pełne wege wyżywienie i zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 300 zł na konto Marta Kuczewska 29 1140 2004 0000 3802 8117 7326 tytuł: JOMO.

✏Rezerwujcie pisząc na adres marta@twojamoc.com lub dzwoniąc pod numer 512336292.
Zapraszam serdecznie! 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *