Moc Wewnętrznego Dziecka

02-04.08.2024 Twoja Moc! Osnówka, Podlasie

Czy kiedykolwiek zastanawiał@ś się, dlaczego niektóre relacje w Twoim życiu sprawiają trudność, pomimo Twoich najlepszych intencji? Czy chcesz zgłębić swoje wewnętrzne emocje i przeobrazić je w mocne fundamenty dla pełniejszego, bardziej autentycznego życia?Jeśli tak, zapraszam Cię na weekendowy warsztat Moc Wewnętrznego Dziecka. Mój warsztat jest dedykowany tym, którzy pragną zrozumieć wpływ swoich dziecięcych doświadczeń na obecną rzeczywistość. Podczas tych intensywnych dni, odkryjesz narzędzia i techniki potrzebne do pracy nad swoim wewnętrznym dzieckiem, które pomogą Ci w lepszym zrozumieniu siebie i swoich relacji.

Razem wyruszmy w podróż do głębokich zakamarków Twojej psychiki, by odkryć ukryte źródła Twoich zachowań i emocji. Nauczymy się, jak rozpoznawać niewyjaśnione konflikty wewnętrzne i pracować nad ich rozwiązaniem, byś mogła/mógł budować zdrowe i pełne miłości relacje z otoczeniem.

Niech nasz warsztat będzie dla Ciebie nie tylko przestrzenią do nauki, ale także bezpiecznym miejscem do otwarcia się na proces samopoznania i samouzdrowienia. Pozwól swojemu wewnętrznemu dziecku stać się bohaterem swojej własnej historii, a Ty sam stajesz się świadomym, kochającym rodzicem dla siebie i dla innych.

Dołącz do naszej społeczności podróżników wewnętrznej przestrzeni i zanurz się w procesie transformacji, który da Ci narzędzia do kreowania życia, na które zasługujesz. Odkryj swoje wewnętrzne dziecko i pozwól mu zabłysnąć jako bohater Twojej własnej historii.*

Wszystkie zajęcia będą odbywać się w kameralnej grupie do 6 osób, co zwiększa komfort pracy własnej i możliwości spokojnego wglądu w umysł i ciało. W tak niewielkiej grupie łatwiej też wypocząć, a bliskość innych osób staje się niezwykle budującym doświadczeniem.

Orientacyjny plan warsztatu:

Piątek 02.08
19:00 Kolacja
20:00 Powitanie i wprowadzenie do warsztatu

Sobota 03.08
8:30 Poranna medytacja i ruch
9:30 Śniadanie
11:00 Warsztat
14:30 Obiad
16:00 Warsztat
19:30 Kolacja

Niedziela 04.08
8:30 Poranna medytacja i ruch
9:30 Śniadanie
11:00 Warsztat i podsumowanie
14:00 Obiad

Miejsce: Twoja Moc! Osnówka 33, 17-322 Perlejewo

https://maps.app.goo.gl/tSUXGY3nzqFvT4UD7

Na warsztaty zapraszam Was do mojego domu, w którym stworzyłam specjalną przestrzeń do pracy i rozwoju. Z dala od cywilizacji, za to w pobliżu lasu, pól i rzeki Bug. Do dyspozycji będziecie mieli trzy dwuosobowe pokoje, które urządziłam w duchu Vedic i z myślą o osobach, które przyjadą do mnie po wytchnienie i doświadczanie siebie. Nie ma tu TV, ani żadnych “atrakcji”, a o zasięg w telefonie trzeba się postarać…To doskonałe miejsce, żeby odnaleźć ciszę i spokój niezbędne w podróży do siebie.

Kilka słów o mnie:

Marta Kuczewska – certyfikowana nauczycielka Vedic Art, medytacji i gimnastyki słowiańskiej w tradycji białoruskiej, z wykształcenia psycholożka i ekolożka, zafascynowana związkami człowieka z naturą, rozwojem duchowym i psychologią holistyczną. Moja praca to synteza filozofii wschodu, przekazów duchowych i mitologii całego świata oraz współczesnej psychologii i nauki.

💰⏩ Inwestycja w siebie: 899 złotych.

Oferta obejmuje udział w zajęciach warsztatowych, dodatkowych materiałach, pełne wege wyżywienie i zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 300 zł na konto Marta Kuczewska 29 1140 2004 0000 3802 8117 7326 tytuł: Wewnętrzne Dziecko

✏Rezerwuj pisząc na adres marta@twojamoc.com lub dzwoniąc pod numer 512336292.


Zapraszam serdecznie! 

*Jeśli leczysz się psychiatrycznie, neurologicznie lub jesteś w procesie psychoterapii odezwij się do mnie zanim zapiszesz się na warsztat. Przekażę Ci informacje, które pozwolą Ci ustalić z Twoim lekarzem lub terapeutą, czy ten warsztat będzie dla Ciebie dobry na etapie zdrowienia, na którym jesteś.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *